מטבחים

חיפויים

חיפויי זכוכית


חיפויי זכוכית הוא חיפוי של משטחים פנימיים וחיצוניים בזכוכית והוא מתאים כמעט לכל מקום: קירות, מעליות, מטבחים (חזיתות, ארונות הזזה וכו'), עמדות טלוויזיה, מקלחונים, דלפקי קבלה במשרדים ואפילו רהיטים כמו שולחנות אוכל. וכמובן שזו רשימה חלקית בלבד…


חיפויי זכוכית נעשה בצבעים (החל מלבן ושמנת וכלה בצבעים מטאליים), בגדלים, בדוגמאות ובגוונים שאתם בוחרים כך שאתם נהנים מכל העולמות:


התאמה מלאה לרצונות ולדרישות הספציפיים שלכם ומתן טאץ' אישי ומשודרג לחלל– מה שיהפוך את העיצוב שלכם לייחודי

מראה נקי ומעודכן במיוחד הודות לעובדה שהזכוכית אינה דוהה בשמש, עמידה, קלה לניקוי וההדפסה עליה אינה מתקלפת

זה בטוח?


חיפויי באמצעות זכוכית נחשב לא רק לטרנד עיצובי עכשווי אלא לאחת האפשרויות הבטוחות שיש. הזכוכית שבה נעשה שימוש לצורך חיפוי היא בעובי של 0.4-0.6 ס"מ, לרוב הזכוכית הדקה יותר מיועדת לחיפויי קירות והעבה יותר לחיפויי מטבחים.


עם זאת, תמיד נעשה שימוש בזכוכית מחוסמת ומלוטשת שהיא חזקה במיוחד, כלומר יכולה לעמוד בפני תנאי חום קיצוניים (למשל אלו ששוררים במטבחים) ובפני פגיעות חזקות. בנוסף, הזכוכית מהווה הגנה מפני רטיבות ולכלוך – מה שאומר שאתם נהנים מכל העולמות במוצר אחד.


הבחירה כולה שלכם


כיום ניתן לבחור חיפויי זכוכית בעיצובים שונים (למשל עם תמונות מודפסות של פרחים, נופים, אלמנטים מופשטים ועוד), לשנות את העיצוב כפי העולה על רוחכם ואף להדפיס עליה תמונה אהובה עליכם– מה שהופך את האפשרויות בתחום חיפויי הזכוכית לבלתי נגמרות. ובמילים אחרות – חיפויי זכוכית הוא יצירה חד-פעמית שכולה שלכם.


כדי להבטיח שאתם בצד הנכון של הזכוכית מומלץ להזמין זכוכית מסוגExtra Clear , כלומר זכוכית שעברה תהליך של סינון עופרת שמבטיח לא רק שקיפות מרבית, אלא גם עמידות של הצבע ושל ההדפסה.


לפרטים נוספים צרו איתנו קשר

logo בניית אתרים